Słowa piosenki jolka jolka

Pobierz

Jolka Jolanta nie miała amanta, W kwiatkach na łące kapała się.. Gnałem przez noc.. Autor tekstu: Marek Dutkiewicz; Kompozytor: Romuald Lipko; Śpiew: Felicjan Andrzejczak; Instrumenty klawiszowe: Romuald Lipko; Perkusja: Tomasz Zeliszewski; Gitary elektryczne i basowe: Mieczysław JureckiHejże Jola, hej Jolanta Czemu siedzisz z boku Łzę masz w oku, dajże spokój, głupstwo łza Bój się Boga, moja droga Wszystko tańczy wokół A Ty jedna siedzisz sroga, zła Jola, Jola Nie bądź taka zła Gra bandżola i gitara łka Nie bądź dzika, niech muzyka tango gra Weź że sobie fatyganta Ej Jolanta Jola Jola wypij wina dzbanpowiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak słodkie były, jak krew twoje łzy emigrowałem z objęć twych nad ranem, dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, dane nam było, słońca zaćmienie, następne.Jolka, Jolka pamiętasz Autor słów: Dutkiewicz, Marek.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza .Nov 15, 2021Marek Dutkiewicz, autor tekstów "Nocy komety" i przeboju "Jolka, Jolka" .. Co do samych słów piosenki natomiast - powstały jeszcze przed premierostwem Mieczysława F. Napisał je Jeremi Przybora, czemu towarzyszyły zupełnie niepolityczne intencje.. Tak bardzo podobała mi się.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.. Jesteś jak słońce w letnią poręTekst piosenki Jolka, Jolka pamiętasz Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samej, o nie"..

W wielkiej żyliśmy ...Tekst piosenki: Jolka Jolka, pamiętasz.

Maryla Rodowicz, zobacz teledysk.. Dziecko spało za ścianą, czujne jak ptak,1 day agoBudka Suflera tekst Jolka, Jolka pamiętasz.. : Jolka, Jolka, / Pamiętasz lato ze snu, / Gdy pisałaś: "tak mi źle, / Urwi.. Deutsch English Español Français Hungarian Italiano Nederlands Polski Português (Brasil) Română Svenska Türkçe Ελληνικά Български Русский Српски العربية فارسی .Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, urwać się - wyjść z pracy Nie zostawiaj tu samej, o nie".. Regulamin.Zarabiaj na wymianie cyfrowych walut.. Jolka, Jolka to dziewczyna, tylko ona jedna i jedyna.. Słodkie były jak krew twoje łzy.. Żebrząc wciąż o benzynę, gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.. Jedna się domaga wciąż wygody, inna jest niepewna swej urody.. Plażą szły zakonnice, a słońce w dół, Wciąż spadało nie mogąc spaść, Mąż tam w świecie za funtem, odkładał funt, Na.. Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma.. Sprawdź: i śpiewaj razem.Na śniadaniu na festiwalu w Opolu - opowiada Andrzejczak - spotkał mnie kierownik muzyczny i powiada: "Felicjan, jak będziesz śpiewał na koncercie pierwsze słowa "Jolka, Jolka", to nie patrz, błagam cię, w pierwsze rzędy, bo tam będzie pani prezydentowa"..

Poznaj słowa utworu Jolka, Jolka pamiętasz - Budka Suflera.

Jolka Jolanta nie miała amanta, Ja nie miałem tez nikogo, ona była moją połową.. Widzę ją wciąż bez końca, czuję że to chyba miłość jest gorąca.. Czujne jak ptak.. Widzę ją wciąż bez końca, czuję że to chyba miłość jest gorąca.. Wszystko było tak proste w te dni.. Nosiła spodnie.. Żebrząc wciąż o benzynę, gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, rzęzić - kaszleć Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.Śpiewnik zawiera trzydzieści piosenek polskiej muzyki rozrywkowej zespołów: Rotary, Dżem, Czerwone Gitary i wielu innych.. dodaj nowy tekst; poszukuję tekstu;Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samej, o nie".. Żebrząc wciąż o benzynę, gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.Jolka, Jolka to dziewczyna, tylko ona jedna i jedyna.. Nocą znów wracałem.Jolka, Jolka to dziewczyna Tylko ona jedna i jedyna Widzę ją, wciąż bez końca Czuję, że to chyba, miłość jest gorąca Jolka, Jolka to dziewczyna Tylko ona jedna i jedyna Widzę ją, wciąż bez końca Czuję, że to chyba, miłość jest gorąca Jedna się domaga, wciąż wygody Inna jest niepewna, swej urody Jesteś jak, słońce w letnią poręTekst piosenki: Jolka, Jolka, pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samej, o nie"..

Był Przybora, ...Sprawdź słowa piosenki Jolka Jolka Budka Suflera, zobacz teledysk.

Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Budka Suflera.. Lista utworów: ANNA MARIA - Czerwone Gitary BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - Budka Suflera CO POWIE RYBA - Elektryczne GitaryOct 6, 2021Mar 26, 2022Plik Budka Suflera Jolka jolka (pf).txt na koncie użytkownika wrzosik50 • folder słowa piosenek • Data dodania: 26 kwi 2012 .. wrzosik50 / muzyka / słowa piosenek / Budka Suflera - Jolka jolka (pf).txt Download: Budka Suflera - Jolka jolka (pf).txt.. Niechaj Bóg wyprostuje mu sny.. Jolka, Jolanta nie miała amanta, Chodziliśmy razem do "Molo", mówiła do mnie "mój kolo".. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Pobierz.. Żebrząc wciąż o benzynę, gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni.Tekst piosenki Jolka, Jolka pamiętasz - Budka Suflera, tłumaczenie oraz teledysk.. Twórcy.. Jolka, Jolka, Pamiętasz lato ze snu, Gdy pisałaś: "tak mi źle, Urwij się choćby zaraz, Coś ze mną zrób, Nie zostawiaj.. Na skróty.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.Jolka, Jolka pamiętasz jest jedną z najpopularniejszych kompozycji kapeli i największym polskim przebojem.Tekst piosenki: 1.Poznałem ją w szkole..

W publikacji znajdziemy słowa piosenek, akordy i diagramy chwytów gitarowych.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt