The sims 3 jak zmienić relacje rodzinne

Pobierz

Mianowicie chodzi mi o to czy da się zrobić podczas gry tak by siostra z bratem przestali być rodzeństwem ?. Oczywiście, jest również wiele innych rodzin, którymi możemy grać.. Za to młody dorosły to mąż nastolatki, a jego córka to młoda dorosła.. Potem musisz kliknąć zamień i zniknie randomowy Sim a za to pojawi się Twoja rodzina.. Znajdzisz sie w pelnym CAS gdzie mozesz dodac do rodziny kazdego sima z biblioteki i ustalic jego stopien pokewienstwa tak jak przy tworzeniu rodziny.Rodziny.. Należy bardzo często podejmować z nim interakcje i widywać się z nim codziennie (najlepiej jest, aby ze sobą mieszkali).Enter Nastepnie casfulleditmode Wciskajac shift klikasz na sima z rodziny i wybierasz opcje modyfikuj mojego sima.. Taka relacja jednak pojawia się dopiero w dodatku The Sims 2: Czas wolny lub The Sims 2: Osiedlowe życie.. Dzięki postępowi historii nowi Simowie wprowadzają się do miasta, a inni wyprowadzają.. odpowiedział (a) 20.11.2010 o 16:52: wejdz w "edytuj miasto" i tam bodajże w lewym rogu ukaże sie znaczek "zmień aktywną rodzine".Wpisujesz: TestingCheatsEnabled true i wchodzisz w relacje z innymi simami i możesz "przeciągać" te zielone paski i poprawiać lub pogarszać relacje simów.. Możesz także zakładać całkiem nowe rodziny, klikając Sima po lewej stronie i wybierając "Stwórz nową rodzinę" (ikona z Simem stojącym obok plusa)..

działa!Jak zmienić relacje rodzinne?

6Najpierw użyj kodu testingcheats (wciskasz Ctrl + Shift + C i wpisujesz ten kod), a następnie wklej widoczne poniżej formułki, zmieniając wedle woli poziom relacji (wartości od -100 do 100).Ogólnie możliwość zmiany relacji (chyba) powinna się pojawić w CAS'sie po wpisaniu komendy 'Cas.fulleditmode' Proszę czekać.. 5Rozpocznie się pakowanie rodzin, może to chwile potrwać (czas zależy od ilości rodzin i parametrów Twojego komputera).. W menu głównym wybierz miasto, do którego chcesz przeprowadzić swoich simów.Tutaj znajduje się lista rodzin z gry The Sims 3 i dodatków do niej .Z tego panelu opcji możesz wyprowadzić Simów z rodziny albo wprowadzać Simów z innych rodzin.. W podstawowej wersji gry The Sims 3 w otoczeniu Sunset Valley mamy do wyboru trzy duże rodziny: Landgraab, Alto oraz Ćwir.. Tak jak w drugiej części gry Sim musi być najlepszym przyjacielem z innym Simem.. Za to nastolatka jest matką młodej dorosłej i współlokatorem młodego dorosłego.. I już możesz grać.. Stworzyłam simkę i wprowadziłam ją do miasta, ale stwierdziłam, że chcę stworzyć jej rodziców, aby miała kogo odwiedzać :D Wiem, ze w TS4 za pomocą kodu cas.fulleditmode można zmienić relacje, ale nie znam takiego kodu do TS3.Czy podczas gry w The Sims 3 da się zmienić relacje w rodzinie między simami ?. W ten sposób możesz do jednej gry wprowadzić wszystkie Twoje ludziki i ich domostwa.Po około tygodniu (należy pamiętać, aby w tym czasie utrzymywać kontakt z tym Simem) stopień relacji powinien zmienić się automatycznie..

:)Jak edytować relacje w rodzinie?

Moja młoda dorosła to współlokatorka młodego dorosłego i córka córki która jest nastolatką.. Proszę czekać.. 1wampirek97.. Jest także opcja wyprowadzenie całej rodziny i połączenia ją z inną.Gdy zaczynasz nową grę w CAS, kody pojawia się ten przypadkowy Sim, klikasz na górze znaczek ze zdjęciami, bibliotekę i stamtąd wybierasz rodzinę zapisaną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt