Interesować się czymś po angielsku

Pobierz

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.interesować się czymś interesować się, lubić interesownie interesowność interesowny interesująco interesujący interesuję się interesowac sie po angielsku słownik polsko - angielski.. (Nie interesuję się tym, co robisz po godzinach.). Odmieniaj.. (Nie interesuję się tym, co robisz po godzinach.). (Nie interesowało jej to w żaden sposób.). Tłumaczenie.. interesować się czymś interesować się, lubić interesownie interesowność interesowny interesująco interesujący interesuję się interesyTłumaczenia w kontekście hasła "musi interesować się" z polskiego na angielski od Reverso Context: Ktoś musi interesować się polityką szpitalną.. inspirować się czymś po angielsku słownik polsko - angielski.Tłumaczenie słowa 'interesować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. (Nie interesuję się tym, co robisz po godzinach.). Dopasuj wszystkich dokładnie którychkolwiek słów .. - plunge into something, go into somethinginteresować się czymś, okazać czemuś zainteresowanie He grooves on my school and my grades.. (On zawsze najbardziej przejmuje się tymi wszystkimi nic nie znaczącymi szczegółami.). (On interesuje się moją szkołą i ocenami.). Do you care about me at all?Tłumaczenia w kontekście hasła "się czymś innym" z polskiego na angielski od Reverso Context: zająć się czymś innym..

interesować się czymś.

Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. (Mój ojciec chce zająć się uprawianiem golfa, kiedy pójdzie na emeryturę.). Zaloguj się .. Download for Windows.Tłumaczenia w kontekście hasła "tak interesować" z polskiego na angielski od Reverso Context: Tylko przyjaciel Joe Brody'ego mógłby się mną tak interesować.. DIFFERENT_LANGUAGES_WARNING.interesować się czymś, okazać czemuś zainteresowanie He grooves on my school and my grades.. rzeczownik interest oneself in something , have an interest in something być zainteresowanym czymś, interesować się czymśIdiom "nie interesować się czymś" - tłumaczenie na angielski "nie interesować się czymś" po angielsku Idiom Tłumaczenie nie interesować się czymś (not) be your bag Przykłady użycia idiomu "nie interesować się czymś" Przykład Tłumaczenie Nie ma jeszcze przykładów użycia tego idiomu.. Lubie interesowac sie swoimi studentami.Tłumaczenia w kontekście hasła "interesuje się czymś" z polskiego na angielski od Reverso Context: Dlaczego twój ojciec interesuje się czymś takim?Tłumaczenie słowa 'nie interesować się czymś w ogóle' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja..

Co znaczy i jak powiedzieć "znaleźć się w czymś" po angielsku?

Rozumiem!. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę, gramatyka i słownik obrazkowy.. (On interesuje się moją szkołą i ocenami.). Rozumiem!. get into something***.Tłumaczenie w kontekście "zainteresować się czymś" po angielsku: Jeśli nic nie powiesz, zainteresują się czymś innym.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. interesować się czymś.. (On interesuje się moją szkołą i ocenami.). PL nie interesować się czymś w ogóle {czasownik zwrotny} volume_upNajpopularniejsze tłumaczenia "interesować się" po angielsku: care, dabble, give a fuck.. (On interesuje się moją szkołą i ocenami.). (Zajmę się grą na gitarze.).


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt