Uzupełnij zdania angielskimi odpowiednikami wyrazów i zwrotów w nawiasach

Pobierz

We .. (have) a - Pytania i odpowiedzi - Język angielski .. Uzupełnij wszystkie luki a następnie naciśnij przycisk "Sprawdź odpowiedzi" w celu zobaczenia wyniku.. Uzupełnij wszystkie luki a następnie naciśnij przycisk "Sprawdź odpowiedzi" w celu zobaczenia wyniku.. Język angielski.. Uwaga!. Przeczytaj zdania i uzupełnij je poprawnymi formami wyrazów w nawiasach.. Możesz użyć przycisku "Podpowiedź" jeśli któraś z odpowiedzi sprawia Ci .3 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uzupełnij wszystkie luki a następnie naciśnij przycisk "Sprawdź odpowiedzi" w celu zobaczenia wyniku.. 27. pytanie.. 8 Wpisz podane przymiotniki do odpowiedniej kategorii w tabeli.Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników z nawiasów w czasie past continuos .. PRELIMINARY EXAMINATION at .. Następnie naciśnij przycisk "Sprawdzam" w celu zobaczenia wyniku.. Mój brat jest (wysoki) w całej rodzinie.. Wykorzystaj podane w nawiasach wyrazy we właściwej formie.. Uzupełnij zdania angielskimi odpowiednikami wyrazów i zwrotów w nawiasach.. W trybie testu nie można używać przycisku "Podpowiedź".Wpisz angielskie odpowiedniki podanych wyrazów i zwrotów.. W trybie testu nie można używać przycisku "Podpowiedź".Uzupełnij zdania używając wyrazów w nawiasach: 11. pytanie.. Zapisz odopowiedzi w zeszycie ..

Uzupełnij zdania angielskimi odpowiednikami wyrazów i zwrotów w nawiasach.

4 Planes are _____ (fast) than trains and cars.Uzupełnij zdania odpowiednia forma wyrazów podanych w nawiasach.. (miss) I will phone .Uzupełnij zdania poprawnymi formami czasowników w nawiasach 2011-06-11 19:11:41; J.ang -> Uzupełnij zdania używajac konstrukcji not + przymiotnik + enough lub too + przymiotnik, oraz wyrazów w nawiasach.. Matematyka Polski Niemiecki Angielski Rosyjski Przyroda Historia Chemia Fizyka Biologia Geografia WOS Technika EDB PP.. aby uzupełnić braki w wiedzy.. 2.Angielski - Wpisz czasowniki podane w nawiasach w odpowiedniej formie czasu present perfect lub past simple.. We .. using a variety of hand .Wpisz angielskie odpowiedniki podanych wyrazów i zwrotów.. Czesław Miłosz was a Nobel Prize _____ (win).. 2010-10-26 15:22:29; Uzupełnij zdania słowami utworzonymi od wyrazów podanych poniżej: 2015 .Uzupełnij zdania wyrażeniami w nawiasach.. Klasa 3.Uzupełnij następujące zdania w języku angielskim odpowiednimi formami wyrazów w nawiasach w pierwszym zdaniu warunkowym.. 21 mar 2017, 15:38:02 .. Uzupełnij zdania , używając wyrazów w nawiasach we właściwej formie i dodajać inne niezbędne wyra.Uzupełnij zdania właściwymi słowami..

Uzupełnij zdania odpowiednia forma wyrazów podanych w nawiasach.

Połącz liczebniki główne z ich angielskimi odpowiednikami.. Here are a… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz słowa w nawiasach, tak aby poprawnie uzupełnić zdania.. Uzupełnij luki angielskimi odpowiednikami podanych wyrazów i zwrotów zanim czas dobiegnie końca.. Jednostki.. W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów.. 2012-01-09 20:51:33; Spr j. angielski.. Użyj klawisza "Tab" na klawiaturze komputera, żeby szybciej przechodzić z okienka do okienka.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Czyli co do zasady podajemy odległości i wysokość w metrach (lub kilometrach), a prędkość w km/h.. Czasami odpowiedź składa się z dwóch wyrazów.. Przeczytaj zdania i .Wpisz angielskie odpowiedniki podanych wyrazów i zwrotów.. Uzupełnij zdania.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Użyj czasu Present perfect oraz wyrazów still, yet, alredy 2014-03-24 22:09 .Uzupełnij zdania.. 2013-02-25 15:47:57 Uzupełnij zdanie , używając be going to w odpowiedniej formie 2013-01-23 22:32:25Angielski od podstaw - osoby, zadanie 3 wpisywanie wyrazów - test na czas .. Określ ich formy fleksyjne.. 2 Zobacz odpowiedzi nuchahahaha nuchahahaha 1. bab.la - Online dictionaries, .. by nie zakończyć i uzupełnić zdania..

Uzupełnij zdania odpowiednimi formami wyrazów podanych w nawiasach.

5.Uzupełnij zdania, używając will i czasowników w nawiasach.. Uzupełnij zdania wyrazami w nawiasach: 26. pytanie.. b. To (interesująca) książka ze wszystkich jakie czytałam!. English camps.Gdy tylko to możliwe, unikamy umieszczania nawiasu wewnątrz innego nawiasu.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast- jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 2012-05-09 16:45:15; Uzupełnij zdania odpowiednimi formami rzeczowników podanych w nawiasach.. 2012-05-09 16:45:15 Uzupełnij zdania , używając czasowników z ramki w odpowiedniej formie .. Obozy z angielskim.. 2014-03-26 15:24:48; Uzupełnij zdania, używając will i czasowników w nawiasach.. on - ona - my - ty / wy -7 Uzupełnij zdania tak, żeby mówiły o tobie i były prawdziwe.. Liceum / Technikum.. Użyj klawisza "Tab" na klawiaturze komputera, żeby szybciej przechodzić z okienka do okiena.. 2013-10-14 23:22:56 Czasowniki w nawiasach wstaw w odpowiedniej formie .. 2014-01-21 15:33:52 Wstaw czasownik w odpowiedniej formie .. Wszystkie miary i wagi podajemy w układzie metrycznym, ewentualnie dodając w nawiasach ich odpowiedniki w innych układach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt