Test z książki charlie i fabryka czekolady

Pobierz

Ile osób w sumie zwiedzało fabrykę Wonki?Quiz Charlie i fabryka czekolady 2.. Rozwiąż test.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. a. Bucketowie dalej mieszkali w swoim domu, z tym że mieli teraz pełno czekolady.. B. kończy się szczęśliwie.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty .Testy i ćwiczenia dla klas 4.. Brakuje odpowiedzi.. Z powodu pożaru.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Pochodził z biednej rodziny.. Byli pomarszczeni jak suszone śliwki i chudzi jak szkielety.. Przewiń.. a) Jest drwalem b) Jest kierowcą zawodowym c) Jest złotą rączką, czyli robi wszystko d) Nakłada nakrętki na tubki pasty do zębów 3) Jak Charlie dostał złoty bilet?Test do książki "Charlie i fabryka czekolady" Tagi dla tego testu: książka, czekolada.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Charlie Bucket .. Był rozpieszczanym przez rodziców chłopcem.. Był uzależniony od gier komputerowych.CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Test.. 9787 Obserwuj autora.. Co się stało z rodziną Bucketów, gdy Charlie zakończył swoją wycieczkę?. b. Rodzina sprzedała batoniki Wonki i przeniosła się do bloku.. Pan Tadeusz - test znajomości lektury.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki Roalda Dahla ''Charlie i Fabryka Czekolady" lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?.

Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".

8 Super!CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Dodaj do ulubionych.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Czym zawodowo zajmuje się tata Charliego?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test dotyczący książki pt. ,,Charlie i fabryka czekolady''.. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Super!Test zawiera 14 pytań.. c. Bucketowie zamieszkali w fabryce Willy'ego Wonki.. Przez cały dzień, dopóki Charlie nie przyszedł ich .10.. Ksiazka Charlie i fabryka czekolady zostala zekranizowana w 2005 roku, a film odniosl spory sukces.. Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lekturyChłopcy.Darmowy quiz: Test ze znajomości lektury ,, Charlie i fabryka czekolady" w kategorii LiteraturaRonald Dahl Charlie i Fabryka Czekolady quiz - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY - Quiz.. Z powodu szpiegów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: Preview this quiz on Quizizz.. Podaj swoje imię: Jak nazywała się gazeta, którą codziennie przynosił ojciec Charliego ?. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. A. kończy się krwawą zemstą.. Inne tryby testu..

Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

Powiązane z testem.. Antygona - test znajomości lektury.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Z powodu powodzi.. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDokończ zdanie.. Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Sprawdź, jak dobrze znasz historię Janusza Boki i jego przyjaciół!. Z powodu wyjazdu.. Z powodu bankructwa.. a) Fredy b) Willy c) Brody d) Matt 2) Jaką pracę wykonuje tata Charliego?. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Autorem książki "Charlie i fabryka czekolady" jest: "Charlie i fabryka czekolady"_TEST Z LEKTURY_Klasa 4.. Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Test z lektury Charlie i fabryka czekolady Roalda Dahla .Rozpocznij test.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Tu możesz się sprawdzić!. 1) Jak ma na imię główny bohater, właściciel fabryki?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Wiadomości Poranne; Codzienne Wiadomości;Test na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY".. "Wszyscy dziadkowie i babcie mieli ponad dziewięćdziesiąt lat.. Dorota 6 lat temu.. 10 b .. "Charlie i fabryka czekolady" to lektura sugerowana dla klasy 4 Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #popularni autorzy, #charlie i fabryka czekolady 2623 x, 2016-01-07 16:20:22Kto z bajki "Charlie i fabryka czekolady" żuł gumę przez cały dzień?.

Był właścicielem fabryki czekolady.

Z powodu bankructwa.. OTWÓRZ (HTML5).U gory znajdziesz quiz Charlie i fabryka czekolady 2.Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoja wiedze..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt