Liczyć się z czymś znaczenie

Pobierz

rozliczać się, regulować rachunki, obliczać wzajemne należności ( musimy się rozliczyć) podziel się, Zgłoś, Zobacz podobne, Bryk.pl, słowniki, Słownik wyrazów bliskoznacznych, liczyć się,1.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "liczyć się z czymś" znajduje się 16 definicji do krzyżówki.. Przykładowe zdania: Nasza opinia powinna się z czymś «wymieniać liczby w kolejności», 2. mieć znaczenie · szanować · poważać znaczyć · mieć znaczenie być dla .liczyć na kogoś, na coś «polegać na kimś, na czymś, wiązać z kimś, z czymś duże nadzieje, brać kogoś, coś pod uwagę w swoich planach» [ USJP] liczyć sobie «mieć, posiadać» [ SW]liczyć się » jako określenie traktowania czegoś lub kogoś z szacunkiem, mieć poważanie, mieć respekt, odnosić się z atencją, odnosić się z szacunkiem, podchodzić z rewerencją, poważać, szanować, traktować poważnie, liczyć się » odnośnie liczenia się z czymś, brać coś w rachubę, mieć coś na uwadze, mieć coś na względzie, mieć wzgląd na coś,liczyć na coś » w kontekście bycie przekonanym w związku z czymś, być przekonanym, być zdania, być zdania, że, czuć pismo nosem, czuć przez skórę, interpretować, mieć przeczucie, mieć przeświadczenie, mniemać, myśleć, obiecywać coś sobie, oczekiwać, odnosić wrażenie, przeczuwać, przewidywać, przychylać się do poglądu, przypuszczać,1..

liczyć.

dodaj komentarz.. «składać się z pewnej liczby jednostek», 6.. Na przykład czasownik liczyć 17.11 występował w prasie z częstością ponad dwudziestokrotnie wyższą niż przeciętna.2.. Każde nowe znaczenie przed dodaniem do naszego słownika na stałe zostanie zweryfikowane przez moderatorów.liczyć (kogoś, coś w czymś) .. wyliczać; liczyć (na kogoś) polegać; lekko licząc pot.. «spodziewać się, przypuszczać»,Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa liczyć się z czymś w słowniku online PONS!. Mam zamiar użyć tego słowa w .Dodaj nowe hasło do słownika.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Chociaż dzisiaj użyłem go do ustalenia znaczenia "oskoma".. dopuszczalne w grach .. EN; DE; ES; FR; Запомнить сайт; Словарь на свой сайтWyjaśnij znaczenie związków frazeologicznych 1.Pasowac wół do karety 2.Stawać okoniem 3.Ni pies, ni wydra 4.Znać się na czymś jak kura n pieprzu 5.Spiec raka 6.Znać sięjak łyse konie 7.Żądzić się jak szara gęś Z trzema dowolnymi ułuz zdania..

około; liczyć każdy grosz.

Wyrażenie liczyć się z czymś posiada 46 synonimów w słowniku synonimów.. (Policzyłem dzieci i kogoś brakuje.). SŁOWNIK SJP.. liczyć.. Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.. .znaczenia: fraza czasownikowa (1.1) iron.. «wykonywać działania arytmetyczne», 3.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "liczyć się z czymś" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.Wśród słów listopada oprócz tych związanych ze świętami 1.11 i 11.11 na czoło wysuwają się wyrazy związane z wyborami samorządowymi i liczeniem głosów.. obszar przygraniczny, marchia, miedza; die Mark Brandenburg Marchia Brandenburska; das (nur Singular) anat.. rdzeń drzewa, miąższ: 2. grosz; keinen Pfennig wert sein nie być wartym złamanego grosza; jeden .Przeglądaj przykłady użycia 'liczyć się' w wielkim korpusie języka: polski.. liczyć się z (każdym) groszem; liczyć muchy na suficie pot.Sprawdź tutaj tłumaczenei angielski-polski słowa liczyć się z czymś w słowniku online PONS!. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.liczyć na coś = hope for something +2 znaczenia, zaliczać = rate +1 znaczenie, wyliczyć = list +1 znaczenie, liczyć się z czymś = reckon with something, przeliczać = convert, doliczyć = add, Pokaż wulgarne znaczenie = score, liczyć się z kimś = reckon with somebody, przymiotnik, liczny = multiple +5 znaczeń, obliczeniowy = computational, inne,liczyć (składać się na co ..

Orkiestra musi liczyć się z obojem.

Jeżeli znasz inne opisy pasujące do hasła "brać coś pod uwagę, liczyć się z czymś, przestrzegać czegoś" możesz je dodać za pomocą formularza poniżej.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Hasło krzyżówkowe "liczyć się z czymś" w słowniku krzyżówkowym.. jebać ~ wulgaryzm o wielu znaczeniach, m.in.: uprawiać seks; nie liczyć się z czymś, olewać .. nie liczyć się z czymś, olewać .Tłumaczenie hasła "liczyć się z" na angielski, Czasownik, reckon with take into account expect, aware of, Więcej, Trzeba jednak liczyć się z wszystkimi, możliwymi konsekwencjami.. Home; Najnowsza krzyżówka.. szaroboczny, kaczka; Niezwykle, niezwyczajnie, nienormalnie ; Taki, którego znaczenie jest bliskie innemu znaczeniu; Wirowy taniec austriacki, powolny, Przymiotnik od .Feb 8, 2022Znaczenie brać (kogoś, coś) w rachubę definicja.. Z tym słowem "respektowny" chodziło mi o kogoś kto przestrzega zasad w znaczeniu słowa "respektować".. (Policz jabłka i pomarańcze.). «obliczać coś, dodając do siebie poszczególne jednostki», 4.. «brać pod uwagę przy liczeniu», 5. .. liczyć się liczyć się jako coś liczyć się z liczyć się z czymś liczyć się z faktami; stwierdzać fakty .. dla kogoś wartościowym, odgrywać ważną rolę Synonimy.. mieć wzgląd na coś, liczyć się z czymś; 3. dawniej: mieć uznanie, szacunek dla kogoś; poważać ..

liczyć się z każdym groszem; (PL die Marken) hist.

liczyć się z każdym groszem; (PL die Marken) hist.. Muzyka grała, a ; Co to znaczy (coś) leży [spoczywa] w (czyichś) rękach Definicja możliwości .liczyć się być liczonym, obliczanym, zliczanym, przeliczanym ( liczyć się na tysiące ) być uwzględnianym, ważnym, cenionym, branym pod uwagę, mieć znaczenie ( liczyć się w pracy ) ( z czymś ) brać po.academic.ru RU.. obszar przygraniczny, marchia, miedza; die Mark Brandenburg Marchia Brandenburska; das (nur Singular) anat.. Pamiętaj, aby nowe opisy były krótkie i trafne.. rdzeń drzewa, miąższ: 2. grosz; keinen Pfennig wert sein nie być wartym złamanego grosza; jeden .liczyć -czę, -czą; -cz•cie, Słownik języka polskiego PWN*, liczyć, 1.. Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.Wszystkie rozwiązania dla Przesadnie Się Liczyć Z Czymś Krzyżówka - Hasło do krzyżówki .. lekceważyć coś, nie liczyć się z czymś .. Co to znaczy Parą Pełną Całą Definicja z całą mocą, z największą siłą: Po modernizacji elektrownia ruszyła pełną parą ; Co to znaczy Całego Na Definicja intensywnie: Kiedy wróciliśmy do domu, trwała tam zabawa na całego.. słownik języka polskiego sjp; lista; komentarze; więcej; X. jebanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt